ATLETIKA - EKIPNO
OSNOVNE ŠOLE
16.09.2016, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Gorenjska
17.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana B
17.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana C
21.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, podorčno, PC Ljubljana A
22.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana D
22.09.2015, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Velenje
23.09.2015, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Celje
28.09.2015, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Maribor
29.09.2015, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Goriška
29.09.2015, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Dolenjska
30.09.2015, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Posavje
01.10.2015, Slovenija - atletika ekipno, OŠ, SKUPNI REZULTATI PODROČNO
09.10.2015, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
16.09.2015, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Gorenjska
21.09.2015, Ljubljana - ateltika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana
23.09.2015, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje
28.09.2015, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Maribor
29.09.2015, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška
29.09.2015, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska
01.10.2015, Slovenija - atletika ekipno, SŠ, SKUPNI REZULTATI PODROČNO
08.10.2015, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE
ATLETIKA - POSAMIČNO
OSNOVNE ŠOLE
09.05.2016, Nova Gorica - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Goriška
10.05.2016, Celje - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Celje
13.05.2016, Maribor - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Maribor
13.05.2016, Murska Sobota - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Pomurje
16.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana A
16.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Ljubljana D
17.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke,področna, PC Ljubljana B
17.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Ljubljana C
19.05.2016, Domžale - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Domžale
23.05.2016, Ravne na Kor. - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Koroška
23.05.2016, Velenje - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Velenje
25.05.2016, Novo mesto - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Dolenjska
25.05.2016, Grosuplje - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Grosuplje
26.05.2016, Ptuj - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Podravje
26.05.2016, Postojna - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Notranjska
26.05.2016, Koper - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Obala
30.05.2016, Celje - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Celje
31.05.2016, Hrastnik - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Zasavje
31.05.2016, Kranj - atletika posamično,učenci in učenke, področno, PC Gorenjska
01.06.2016, Ljubljana - atletika posamično,učenci in učenke, področno, PC Ljubljana
08.06.2016, Koper - atletika posamično, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
09.05.2016, Nova Gorica - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška
10.05.2016, Celje - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje
10.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana
13.05.2016, Kranj - atletika posamična, dijaki in dijakinje, PC Gorenjska
13.05.2016, Murska Sobota - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Pomurje
16.05.2016, Novo mesto - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska
18.05.2016, Domžale - atletika posamično, dijaki in dijakinje, FINALE
OSNOVNE ŠOLE s PP
03.06.2016, Brežice - atletika, učenci in učenke OŠ s PP, FINALE
ATLETIKA - GORSKI TEK
OSNOVNE ŠOLE
26.09.2015, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO
SREDNJE ŠOLE
26.09.2015, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO
ATLETIKA - KROS
OSNOVNE ŠOLE
22.04.2016, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO
SREDNJE ŠOLE
21.04.2016, Maribor - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
OSNOVNE ŠOLE s PP
21.04.2016, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ATLETIKA - ULIČNI TEK (20. LJUBLJANSKI MARATON)
OSNOVNE ŠOLE
24.10.2015, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 20. Ljubljanski maraton
SREDNJE ŠOLE
24.10.2015, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 20. Ljubljanski maraton
BADMINTON
OSNOVNE ŠOLE
12.04.2016, Maribor - badminton, učenci in učenke, licencirani, ekipno prvenstvo
SREDNJE ŠOLE
25.01.2016, Medvode - badminton, dijaki in dijakinje, posamično prvenstvo
12.04.2016, Maribor - badminton, dijaki in dijakinje, licencirani, ekipno prvenstvo
OSNOVNE ŠOLE s PP
16.03.2016, Radovljica - badminton, učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE
GIMNASTIKA - AKROBATIKA
OSNOVNE ŠOLE
18.11.2015, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 1
27.11.2015, Izola - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 2
GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE
OSNOVNE ŠOLE
11.02.2016, Dobrova - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina
22.03.2016, Brežice - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
22.03.2016, Brežice - skoki z male prožne ponjave, dijaki in dijakinje, FINALE
GIMNASTIKA - ŠPORTNA
OSNOVNE ŠOLE
13.05.2016, Dobrova - športna gimnastika, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
13.05.2016, Dobrova - športna gimnastika, dijaki in dijakinje, FINALE
JUDO
OSNOVNE ŠOLE
08.06.2016, Koper - judo, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
05.11.2015, Koper - judo, dijaki in dijakinje, FINALE
KEGLJANJE
OSNOVNE ŠOLE
15.04.2016, Celje - kegljanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS
OSNOVNE ŠOLE
21.09.2015, Tacen - kolesarstvo-vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO
KOŠARKA
OSNOVNE ŠOLE
STAREJŠI UČENCI
21.01.2016, Kranj - košarka, starejši učenci, četrtfinale, skupina 10
16.02.2016, Miklavž - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina 1
31.03.2016, Miklavž - košarka, starejši učenci, FINALE
MLAJŠI UČENCI
22.3.2016, Poljčane - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 2
25.03.2016, Velike Lašče - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 8
30.03.2016, Kranj - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 11
31.03.2016, Novo mesto - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 9
18.04.2016, Velike Lašče - košarka, mlajši učenci, polfinale, skupina F
20.04.2016, Novo mesto - košarka, mlajši učenci, polfinale, skupina E
20.04.2016, Kranj - košarka, mlajši učenci, polfinale, skupina H
31.05.2016, Sežana - košarka, mlajši učenci, FINALE
STAREJŠE UČENKE
15.01.2016, Poljčane - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 3
18.01.2016, Cerknica - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 9
22.01.2016, Dragomelj - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 6
27.01.2016, Škofljica - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 8
28.01.2016, Novo mesto - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 4
29.01.2016, Grosuplje - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 7
23.03.2016, Slovenske Konjice - košarka, starejše učenke, FINALE
MLAJŠE UČENKE
22.03.2016, Cerknica - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 8
24.03.2016, Vipava - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 9
31.03.2016, Majšperk - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 3
12.04.2016, Vipava - košarka, mlajše učenke, polfinale, skupina C
19.05.2016, Vipava - košarka, mlajše učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
18.01.2016, Maribor - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 1
19.01.2016, Škofja Loka - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 5
25.01.2016, Ljubljana - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 3
26.01.2016, Rogaška Slatina - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 2
26.01.2016, Novo mesto - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 4
11.02.2016, Rogaška Slatina - košarka, dijaki, polfinale, skupina A
14.03.2016, Ljubljana - košarka, dijaki, FINALE
DIJAKINJE
18.01.2016, Maribor - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 2
22.01.2016, Ljubljana - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 3
26.01.2016, Novo mesto - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 6
09.02.2016, Celje - košarka, dijakinje, polfinale, skupina A
LOKOSTRELSTVO
OSNOVNE ŠOLE
13.02.2016, Šempeter - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje OŠ, FINALE
21.05.2016, Ljutomer - lokostrelstvo, zunanje tekmovanje OŠ, FINALE
SREDNJE ŠOLE
13.02.2016, Šempeter - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje SŠ, FINALE
21.05.2016, Ljutomer - lokostrelstvo, zunanje tekmovanje SŠ, FINALE
MLADINA IN GORE
OSNOVNE ŠOLE
07.11.2016, več krajev - mladina in gore, učenci in učenke, področna tekmovanja
23.01.2016, Tržič - mladina in gore, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
NAMIZNI TENIS
OSNOVNE ŠOLE
31.03.2016, Nova Gorica - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina 4
19.04.2016, Ravne na Kor. - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina 1
21.04.2016, Nova Gorica - namizni tenis, učenci in učenke, polfinale, zahod
13.05.2016, Ravne na Kor. - namizni tenis, učenci in učenke, polfinale, vzhod
24.05.2016, Ravne na Kor. - namizni tenis, učenci in učenke, FINALE
NOGOMET
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
18.02.2016, Murska Sobota - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina A
04.03.2016, Črnomelj - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina E
10.03.2016, Radlje ob Dravi - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina B
15.03.2016, Litija - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina H
21.03.2016, Škofljica - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina F
23.03.2016, Zreče - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina C
24.03.2016, Šoštanj - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina D
06.04.2016, Cerknica - nogomet, učenci, polfinale, skupina III
08.04.2016, Kranj - nogomet, učenci, polfinale, IV. skupina
20.04.2016, Zreče - nogomet, učenci, polfinale, I. skupina
20.04.2016, Nazarje - nogomet, učenci, polfinale, II. skupina
11.05.2016, Maribor - nogomet, učenci, FINALE
UČENKE
14.03.2016, Šentjernej - nogomet, učenke, polfinale, III. skupina
22.03.2016, Ravne na Kor. - nogomet, učenke, polfinale, I. skupina
12.04.2016, Nazarje - nogomet, učenke, polfinale, II. skupina
12.04.2016, Nova vas - nogomet, učenke, polfinale, IV. skupina
13.05.2016, Šmartno pri Litiji - nogomet, učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
14.03.2016, Maribor - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina A
29.03.2016, Nova Gorica - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina D
31.03.2016, Novo mesto - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina C
01.04.2016, Podčetrtek - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina B
19.04.2016, Nova Gorica - nogomet, dijaki, polfinale, skupina B
22.04.2016, Maribor - nogomet, dijaki, polfinale, skupina A
17.05.2016, Nova Gorica - nogomet, dijaki, FINALNE
DIJAKINJE
23.03.2016, Ptuj - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A
30.03.2016, Ajdovščina - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D
30.03.2016, Novo mesto - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C
06.04.2016, Celje - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B
15.04.2016, Novo mesto - nogomet, dijakinje, polfinale, skupina B
06.05.2016, Ptuj - nogomet, dijakinje, polfinale, skupina A
10.05.2016, Novo mesto - nogomet, dijakinje, FINALE
ODBOJKA
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
10.02.2016, Mislinja - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina A
10.02.2016, Beltinci - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina B
10.02.2016, Logatec - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina G
11.0.2016, Braslovče - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina C
12.02.2016, Lucija - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina I
03.03.2016, Kostanjevica na Krki - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina D
04.03.2016, Žužemberk - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina E
23.03.2016, Kanal - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina H
06.04.2016, Hoče - odbojka, učenci, polfinale, skupina A
06.04.2016, Žužemberk - odbojka, učenci, polfinale, skupina B
18.04.2016, Kanal - odbojka, učenci, FINALE
UČENKE
10.02.2016, Mislinja - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina A
10.02.2016, Murska Sobota - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina B
10.02.2016, Metlika - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina E
10.02.2016, Koper - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina H
10.02.2016, Logatec - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina I
02.03.2016, Šempeter - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina C
08.03.2016, Ljubljana - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina G
09.03.2016, Šoštanj - odbojka, učenke, četrtfinalno, skupina D
30.03.2016, Šempeter - odbojka, učenke, polfinale, skupina A
06.04.2016, Šoštanj - odbojka, učenke, polfinale, skupina B
14.04.2016, Koper - odbojka, učenke, polfinale, skupina C
20.04.2016, Šoštanj - odbojka, učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
23.12.2015, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina B
11.01.2016, Kamnik - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina F
14.01.2016, Novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina E
22.01.2016, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A
04.02.2016, Murska Sobota - odbojka, dijaki, polfinale, skupina A
10.02.2016, Ljubljana - odbojka, dijaki, polfinale, skupina B
10.03.2016, Ljubljana - odbojka, dijaki, FINALE
DIJAKINJE
16.12.2015, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B
21.12.2015, Jesenice - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina F
23.12.2015, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A
14.01.2016, Novo mesto - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina D
29.01.2016, Ljubljana - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina E
10.02.2016, Slovenj Gradec - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina A
11.02.2016, Koper - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina B
21.03.2016, Maribor - odbojka, dijakinje, FINALNI TURNIR
OSNOVNE ŠOLE s PP
11.02.2016, Vrhnika - odbojka, učenke OŠPP, FINALE
ODBOJKA NA MIVKI
OSNOVNE ŠOLE
16.09.2015, Beltinci - odbojka na mivki, ucenke, polfinale, skupina A
30.09.2015, Ankaran - odbojka na mivki, učenci, FINALE
30.09.2015, Ankaran - odbojka na mivki, učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
22.09.2015, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A
22.09.2015, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A
01.10.2015, Črnuče - odbojka na mivki, dijaki, FINALE
01.10.2015, Črnuče - odbojka na mivki, dijakinje, FINALE
ORIENTACIJSKI TEK
OSNOVNE ŠOLE
08.10.2015, Cerkno - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO
SREDNJE ŠOLE
08.10.2015, Cerkno - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO
PLAVANJE
OSNOVNE ŠOLE s PP
20.11.2015, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO PRVENSTVO
ROKOMET
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
26.01.2016, Škofja Loka - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina H
27.01.2016, Ptuj - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina B
28.01.2016, Gorišnica - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina A
11.02.2016, Ribnica - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina F
18.03.2016, Sevnica - rokomet, učenci, polfinale, skupina I
UČENKE
26.01.2016, Vrhnika - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina I
28.01.2016, Nazarje - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina D
29.01.2016, Tržič - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina H
01.02.2016, Velika Nedelja - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina B
05.02.2016, Škocjan - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina F
16.03.2016, Logatec - rokomet, učenke, polfinale, skupina I
11.04.2016, Šmartno pri Litiji - rokomet, učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
10.12.2015, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina C
07.01.2016, Škofja Loka - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D
26.01.2016, Celje - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina B
28.01.2016, Krško - rokomet, dijaki, polfinale, skupina B
06.04.2016, Krško - rokomet, dijaki, FINALE
DIJAKINJE
10.12.2015, Maribor - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A
15.12.2015, Novo mesto - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C
06.01.2016, Celje - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B
14.01.2016, Koper - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D
07.03.2016, Celje - rokomet, dijakinje, polfinale, skupina A
14.04.2016, Ljubljana - rokomet, dijakinje, FINALE
SMUČANJE - DESKANJE NA SNEGU
OSNOVNE ŠOLE
15.3.2016, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
08.03.2016, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SMUČANJE - VELESLALOM in PARALELNI SLALOM
OSNOVNE ŠOLE
15.03.2016, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
15.03.2016, Krvavec - paralelni slalom, kat. učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
08.03.2016, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
OSNOVNE ŠOLE s PP
03.03.2016, Rogla - veleslalom, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO PRVENSTVO
SMUČARSKI SKOKI
OSNOVNE ŠOLE
10.03.2016, Planica - smučarski skoki, učenci in učenke OŠ, FINALE
SMUČARSKI TEK
OSNOVNE ŠOLE
04.03.2016, Rudno polje - smučarski tek,učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO
ŠAH
OSNOVNE ŠOLE
20.03.2016, Maribor - šah, ekipno tekmovanje OŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
06.03.2016, Otočec - šah, ekipno tekmovanj SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ŠPORTNO PLEZANJE
OSNOVNE ŠOLE
31.03.2016, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, področno VZHOD
24.03.2016, Šenčur - športno plezanje, učenci in učenke, področno ZAHOD
09.04.2016, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
27.01.2016, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma - B
28.01.2016, Ljubljana - športno plezanje, dijakinje in dijaki, tekma - A
VELIKI KANU
OSNOVNE ŠOLE
12.05.2016, Brestanica - veliki kanu, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO
VESLANJE NA SIMULATORJIH
OSNOVNE ŠOLE
25.03.2016, Žirovnica - veslanje na simulatorjih, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO