AKVATLON
OSNOVNE ŠOLE
03.06.2019, Ljubljana - akvatlon, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
03.06.2019, Ljubljana - akvatlon, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ATLETIKA - EKIPNO
OSNOVNE ŠOLE
18.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana C
20.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana D
24.09.2018, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Velenje
24.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana B
24.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Grosuplje
25.09.2018, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Dolenjska
25.09.2018, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Celje
26.09.2018, Ravne na Kor. - atletika ekipno, učenci in učenke, podorčno, Koroška
27.09.2018, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Posavje
27.09.2018, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Maribor
28.09.2018, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Pomurje
01.10.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana A
02.10.2018, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Goriška
03.10.2018, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Gorenjska
03.10.2018. Ljubljana - končni vrstni red ekip OŠ, področno, VSI
11.10.2018, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
18.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Ljubljana
25.9.2018, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Dolenjska
25.09.2018, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Celje
27.09.2018, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Maribor
28.09.2018, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Pomurje
02.10.2018, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Goriška
03.10.2018, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Gorenjska
03.10.2018. Ljubljana - končni vrstni red ekip SŠ, področno, VSI
10.10.2018, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ATLETIKA - POSAMIČNO
OSNOVNE ŠOLE
03.06.2019, Slov. Bistrica - atletika posamično, učenci in učenke, področno, Podravje
05.06.2019, Žalec - atletika posamično, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
15.05.2019, Maribor - atletika posamično, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
OSNOVNE ŠOLE s PP
07.06.2019, Slovenj Gradec - atletika, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ATLETIKA - GORSKI TEK
OSNOVNE ŠOLE
22.09.2018, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
22.09.2018, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ATLETIKA - KROS
OSNOVNE ŠOLE
18.04.2019, Velenje - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
18.04.2019, Velenje - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
OSNOVNE ŠOLE s PP
18.04.2019, Velenje - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ATLETIKA - ULIČNI TEKI, 23. LJUBLJANSKI MARATON
OSNOVNE ŠOLE
27.09.2018, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
27.09.2018, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
BADMINTON
OSNOVNE ŠOLE
13.03.2019, Mirna - badminton, posamično, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
10.04.2019, Medvode - badminton, ekipno, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
23.01.2019, Medvode - badminton, posamično, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
10.04.2019, Medvode - badminton, ekipno, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
OSNOVNE ŠOLE s PP
08.11.2018, Črnomelj - badminton, učenci OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE
DESKANJE NA SNEGU
OSNOVNE ŠOLE
06.03.2019, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
07.03.2019, Areh - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
GIMNASTIKA - AKROBATIKA
OSNOVNE ŠOLE
23.11.2018, Murska Sobota - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina
26.11.2018, Koper - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 4. skupina
27.11.2018, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 3. skupina
30.11.2018, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina
04.12.2018, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
04.12.2018, Brežice - akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE
GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE
OSNOVNE ŠOLE
20.02.2019, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 4. skupina
21.02.2019, Škofja Loka - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina
28.02.2019, Sevnica - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 3. skupina
06.03.2019, Maribor - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina
25.03.2019, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
25.03.2019, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, DRŽAVNO TKMOVANJE
GIMNASTIKA - ŠPORTNA GIMNASTIKA
OSNOVNE ŠOLE
19.04.2019, Maribor - športna gimnastika, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina
24.04.2019, Dobrova - športna gimnastika, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina
KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS
OSNOVNE ŠOLE
19.09.2018, Tacen - kolesarstvo, vožnja na čas, DRŽAVNO TEKMOVANJE
KOŠARKA
OSNOVNE ŠOLE
STAREJŠI UČENCI
16.01.2019, Velike Lašče - košarka, starejši učenci, četrtfinale, skupina 7
16.01.2019, Novo mesto - košarka, starejši učenci, četrtfinale, skupina 9
05.02.2019, Novo mesto - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina F
12.02.2019, Poljčane - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina A
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
DIJAKINJE
17.01.2019, Maribor - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 1
NAMIZNI TENIS
OSNOVNE ŠOLE
17.04.2019, Murska Sobota - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina I
18.04.2019, Rakek - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina IV
NOGOMET
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
14.03.2019, Celje - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina B
12.04.2019, Škofije - nogomet, učenci, polfinale, skupina 3
UČENKE
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
16.04.2019, Škofja Loka - nogomet, dijaki, polfinale, skupina A
23.04.2019, Ljubljana - nogomet, dijaki, polfinale, skupina B
DIJAKINJE
13.03.2019, Jesenice - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B
18.04.2019, Maribor - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A
ODBOJKA
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
04.02.2019, Mokronog - odbojka, starejši učenci, četrtfinale, skupina G
13.02.2019, Žužemberk - odbojka, starejši učenci, četrtfinale, skupina E
UČENKE
06.02.2019, Žužemberk - odbojka, starejše učenke, četrtfinale, skupina E
12.02.2019, Fram - odbojka, starejše učenke, četrtfinale, skupina A
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
08.01.2019, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A
04.02.2019, Novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina E
12.02.2019, Maribor - odbojka, dijaki, polfinale, skupina B
DIJAKINJE
25.01.2019, Celje - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A
05.02.2019, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B
OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM
30.01.2019, Brežice - mala odbojka, učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ODBOJKA NA MIVKI
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
05.09.2018, Brezovica - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina C
18.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina A
21.09.2018, Ankaran - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina D
08.10.2018, Ljubljana - odbajka na mivki, učenci, polfinale, skupina
19.10.2018, Hoče - odbojka na mivku, učenci, FINALE
UČENKE
05.09.2018, Brezovica - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina C
19.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina A
21.09.2018, Ankaran - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina D
08.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina B
19.10.2018, Hoče - odbojka na mivku, učenke, FINALE
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
11.09.2018, Novo mesto - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina C
19.09.2018, Portorož - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina D
24.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A
27.09.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina B
12.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, FINALE
DIJAKINJE
11.09.2018, Novo mesto - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina C
19.09.2018, Portorož - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina D
25.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A
27.09.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina B
12.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, FINALE
ORIENTACIJSKI TEK
OSNOVNE ŠOLE
04.10.2018, Crngrob - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
04.10.2018, Crngrob - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
PLAVANJE
OSNOVNE ŠOLE
14.09.2018, Ljubljana - plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
14.09.2018, Ljubljana - plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM
07.12.2018, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ROKOMET
OSNOVNE ŠOLE
UČENCI
12.02.2019, Trebnje - rokomet, starejši učenci, četrtfinale, skupina E
UČENKE
05.02.2019, Gorišnica - rokomet, starejše učenke, četrtfinale, skupina B
SREDNJE ŠOLE
DIJAKI
11.12.2018, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D
DIJAKINJE
20.12.2018, Ljubljana - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C
16.01.2019, Ormož - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A
SMUČANJE
OSNOVNE ŠOLE
06.03.2019, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
06.03.2019, Krvavec - paralelni slalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
07.03.2019, Areh - velelslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SMUČARSKI SKOKI
OSNOVNE ŠOLE
12.02.2019, Tržič - smučarski skoki, učenci in učenke, področno tekmovanje, Gorenjska
12.03.2019, Planica - smučarski skoki, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SMUČARSKI TEK
OSNOVNE ŠOLE
19.01.2019, Pokljuka - smučarski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
STRELJANJE Z ZRAČNIM OROŽJEM
OSNOVNE ŠOLE
07.03.2019, Ljubljana - streljanje z zračnim orožjem, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
07.03.2019, Ljubljana - streljanje z zračnim orožjem, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE
ŠPORTNO PLEZANJE
OSNOVNE ŠOLE
13.04.2019, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE
SREDNJE ŠOLE
30.01.2019, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, nelicencirani, TEKMA B
31.01.2019, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, licencirani, TEKMA A